FDMC010N08LC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMC010N08LC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas FET 80V 10.0 MOHM PQFN33
Duomenų lapai: FDMC010N08LC.pdf
  • Pranešimas
FDMC010N08LC specifikacijos
Dalies numeris FDMC010N08LC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas FET 80V 10.0 MOHM PQFN33 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 97359 pcs Duomenų lapas FDMC010N08LC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 90µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-PQFN (3.3x3.3)
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.9 mOhm @ 16A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.3W (Ta), 52W (Tc) Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks "Lead free status" Lead free
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2135pF @ 40V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 31nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V
Išsamus aprašymas N-Channel 80V 11A (Ta), 50A (Tc) 2.3W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (3.3x3.3) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 11A (Ta), 50A (Tc)