FDMC012N03
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC012N03 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMC012N03
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V
Duomenų lapai: FDMC012N03.pdf
  • Pranešimas
FDMC012N03 specifikacijos
Dalies numeris FDMC012N03 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95520 pcs Duomenų lapas FDMC012N03.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas Power33
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.23 mOhm @ 35A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.3W (Ta), 64W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Kiti vardai FDMC012N03TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8183pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 110nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V Išsamus aprašymas N-Channel 30V 35A (Ta), 185A (Tc) 2.3W (Ta), 64W (Tc) Surface Mount Power33
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 35A (Ta), 185A (Tc)