FDMC2D8N025S
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC2D8N025S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMC2D8N025S
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 25V 124A 8PQFN
Duomenų lapai: FDMC2D8N025S.pdf
  • Pranešimas
FDMC2D8N025S specifikacijos
Dalies numeris FDMC2D8N025S Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 25V 124A 8PQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85507 pcs Duomenų lapas FDMC2D8N025S.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (maks.) ±16V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-PQFN (3.3x3.3), Power33
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.9 mOhm @ 28A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 47W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Kiti vardai FDMC2D8N025S-ND
FDMC2D8N025SOSTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4615pF @ 13V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 63nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 25V Išsamus aprašymas N-Channel 25V 124A (Tc) 47W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (3.3x3.3), Power33
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 124A (Tc)