FDMC010N08C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC010N08C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMC010N08C
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas PTNG 80/20V IN 3X3CLIP
Duomenų lapai: FDMC010N08C.pdf
  • Pranešimas
FDMC010N08C specifikacijos
Dalies numeris FDMC010N08C Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas PTNG 80/20V IN 3X3CLIP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 79802 pcs Duomenų lapas FDMC010N08C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 90µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas Power33
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 16A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.4W (Ta), 52W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Kiti vardai FDMC010N08C-ND
FDMC010N08COSTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead free status" Lead free
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1500pF @ 40V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 22nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V
Išsamus aprašymas N-Channel 80V 11A (Ta), 51A (Tc) 2.4W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount Power33 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 11A (Ta), 51A (Tc)