TMJ212CB7225MGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ212CB7225MGHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMJ212CB7225MGHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.TMJ212CB7225MGHT.pdf2.TMJ212CB7225MGHT.pdf3.TMJ212CB7225MGHT.pdf
  • Pranešimas
TMJ212CB7225MGHT specifikacijos
Dalies numeris TMJ212CB7225MGHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai CE TMJ212CB7225MGHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 2.2µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive