TMJ107BB7474KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ107BB7474KAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMJ107BB7474KAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603
  • Pranešimas
TMJ107BB7474KAHT specifikacijos
Dalies numeris TMJ107BB7474KAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 587-4352-2
CE TMJ107BB7474KAHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 0.47µF