TMJ212CB7225KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ212CB7225KGHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMJ212CB7225KGHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMJ212CB7225KGHT specifikacijos
Dalies numeris TMJ212CB7225KGHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 587-4360-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Išsamus aprašymas 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 2.2µF