TMJ316BB7106MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ316BB7106MLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMJ316BB7106MLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.TMJ316BB7106MLHT.pdf2.TMJ316BB7106MLHT.pdf3.TMJ316BB7106MLHT.pdf
  • Pranešimas
TMJ316BB7106MLHT specifikacijos
Dalies numeris TMJ316BB7106MLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 10UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CE TMJ316BB7106MLHT
CETMJ316BB7106MLHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Išsamus aprašymas 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 10µF