TMJ107BB7104MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ107BB7104MAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMJ107BB7104MAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.TMJ107BB7104MAHT.pdf2.TMJ107BB7104MAHT.pdf3.TMJ107BB7104MAHT.pdf
  • Pranešimas
TMJ107BB7104MAHT specifikacijos
Dalies numeris TMJ107BB7104MAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai CE TMJ107BB7104MAHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive