NRS6010T220MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T220MMGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS6010T220MMGF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 700MA 580 MOHM
Duomenų lapai: 1.NRS6010T220MMGF.pdf2.NRS6010T220MMGF.pdf
  • Pranešimas
NRS6010T220MMGF specifikacijos
Dalies numeris NRS6010T220MMGF Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 22UH 700MA 580 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 385921 pcs Duomenų lapas 1.NRS6010T220MMGF.pdf2.NRS6010T220MMGF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NRS6010T 220MMGF Darbinė temperatūra -25°C ~ 120°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 12MHz Išsamus aprašymas 22µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 580 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 580 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA
Dabartinis - sodrumas 650mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NRS6010T2R2MMGF
NRS6010T2R2MMGF
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 1.7A 132 MOHM
Sandelyje: 569683 pcs
parsisiųsti: NRS6010T2R2MMGF.pdf
RFQ
NRS6010T1R5MMGFV
NRS6010T1R5MMGFV
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 1.9A 108 MOHM
Sandelyje: 232764 pcs
parsisiųsti: NRS6010T1R5MMGFV.pdf
RFQ
NRS6010T220MMGFV
NRS6010T220MMGFV
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 700MA 696 MOHM