NRS6010T100MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T100MMGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS6010T100MMGF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.NRS6010T100MMGF.pdf2.NRS6010T100MMGF.pdf
  • Pranešimas
NRS6010T100MMGF specifikacijos
Dalies numeris NRS6010T100MMGF Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 520912 pcs Duomenų lapas 1.NRS6010T100MMGF.pdf2.NRS6010T100MMGF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2304 (6010 Metric)
Kiti vardai 587-2556-2
LM NRS6010T 100MMGF
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 25MHz Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 324 mOhm Max 2304 (6010 Metric)
DC rezistorius (DCR) 324 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.1A
Dabartinis - sodrumas 1A