NRS6010T2R2MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T2R2MMGFV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS6010T2R2MMGFV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.7A 132 MOHM
Duomenų lapai: 1.NRS6010T2R2MMGFV.pdf2.NRS6010T2R2MMGFV.pdf
  • Pranešimas
NRS6010T2R2MMGFV specifikacijos
Dalies numeris NRS6010T2R2MMGFV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.7A 132 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272300 pcs Duomenų lapas 1.NRS6010T2R2MMGFV.pdf2.NRS6010T2R2MMGFV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-3614-2
LM NRS6010T 2R2MMGFV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 56MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 132 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 132 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.7A
Dabartinis - sodrumas 1.9A