NRS6010T100MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T100MMGFV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS6010T100MMGFV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.NRS6010T100MMGFV.pdf2.NRS6010T100MMGFV.pdf
  • Pranešimas
NRS6010T100MMGFV specifikacijos
Dalies numeris NRS6010T100MMGFV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 300512 pcs Duomenų lapas 1.NRS6010T100MMGFV.pdf2.NRS6010T100MMGFV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-3612-2
LM NRS6010T 100MMGFV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 25MHz Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 324 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 324 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.1A
Dabartinis - sodrumas 1A