S15MLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15MLWHRVG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S15MLWHRVG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W
Duomenų lapai: S15MLWHRVG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
S15MLWHRVG specifikacijos
Dalies numeris S15MLWHRVG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 927339 pcs Duomenų lapas S15MLWHRVG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 1.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1000V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD123W Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOD-123W Kiti vardai S15MLWHRVGDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 1000V 1.5A Surface Mount SOD123W Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A Talpa @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Susiję produktai
S15KC M6G
S15KC M6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Sandelyje: 273368 pcs
parsisiųsti: S15KC M6G.pdf
RFQ
S15MCHR7G
S15MCHR7G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
Sandelyje: 286655 pcs
parsisiųsti: S15MCHR7G.pdf
RFQ
S15MC R7G
S15MC R7G
parsisiųsti: S15MC R7G.pdf
S15KCHM6G
S15KCHM6G
parsisiųsti: S15KCHM6G.pdf
S15KLW RVG
S15KLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
parsisiųsti: S15KLW RVG.pdf
S15KCHR7G
S15KCHR7G
parsisiųsti: S15KCHR7G.pdf
S15KC R7G
S15KC R7G
parsisiųsti: S15KC R7G.pdf
S15KLWHRVG
S15KLWHRVG
parsisiųsti: S15KLWHRVG.pdf
S15MC M6G
S15MC M6G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 15A DO214AB
parsisiųsti: S15MC M6G.pdf
S15MLW RVG
S15MLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W
parsisiųsti: S15MLW RVG.pdf
S15JLWHRVG
S15JLWHRVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W