S15KLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15KLWHRVG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S15KLWHRVG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
Duomenų lapai: S15KLWHRVG.pdf
  • Pranešimas
S15KLWHRVG specifikacijos
Dalies numeris S15KLWHRVG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1560666 pcs Duomenų lapas S15KLWHRVG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 1.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 800V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD123W Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123W Kiti vardai S15KLWHRVGTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 800V 1.5A Surface Mount SOD123W Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 800V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A Talpa @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S15JLWHRVG
S15JLWHRVG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Sandelyje: 857903 pcs
parsisiųsti: S15JLWHRVG.pdf
RFQ
S15MC R7G
S15MC R7G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
Sandelyje: 263161 pcs
parsisiųsti: S15MC R7G.pdf
RFQ
S15KCHR7G
S15KCHR7G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
parsisiųsti: S15KCHR7G.pdf
S15KC R7G
S15KC R7G
parsisiųsti: S15KC R7G.pdf
S15MLW RVG
S15MLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W
parsisiųsti: S15MLW RVG.pdf
S15MLWHRVG
S15MLWHRVG
parsisiųsti: S15MLWHRVG.pdf
S15MCHM6G
S15MCHM6G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 15A DO214AB
parsisiųsti: S15MCHM6G.pdf
S15MC M6G
S15MC M6G
parsisiųsti: S15MC M6G.pdf
S15MCHR7G
S15MCHR7G
parsisiųsti: S15MCHR7G.pdf
S15KCHM6G
S15KCHM6G
parsisiųsti: S15KCHM6G.pdf
S15KLW RVG
S15KLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
parsisiųsti: S15KLW RVG.pdf
S15KC M6G
S15KC M6G
parsisiųsti: S15KC M6G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus