S15MCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15MCHR7G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S15MCHR7G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
Duomenų lapai: S15MCHR7G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
850 pcs
  • Pranešimas
S15MCHR7G specifikacijos
Dalies numeris S15MCHR7G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 286655 pcs Duomenų lapas S15MCHR7G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1000V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai S15MCHR7GTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 1000V 15A Surface Mount DO-214AB (SMC) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15A Talpa @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Susiję produktai
S15KC R7G
S15KC R7G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Sandelyje: 120724 pcs
parsisiųsti: S15KC R7G.pdf
RFQ
S15MC R7G
S15MC R7G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
Sandelyje: 263161 pcs
parsisiųsti: S15MC R7G.pdf
RFQ
S15MC M6G
S15MC M6G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 15A DO214AB
parsisiųsti: S15MC M6G.pdf
S15KCHR7G
S15KCHR7G
parsisiųsti: S15KCHR7G.pdf
S15KLW RVG
S15KLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
parsisiųsti: S15KLW RVG.pdf
S15MLW RVG
S15MLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W