S15JLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15JLWHRVG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S15JLWHRVG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Duomenų lapai: S15JLWHRVG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
S15JLWHRVG specifikacijos
Dalies numeris S15JLWHRVG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 857903 pcs Duomenų lapas S15JLWHRVG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 1.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD123W Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOD-123W Kiti vardai S15JLWHRVGCT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 1.5A Surface Mount SOD123W Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A Talpa @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Susiję produktai
S15KLW RVG
S15KLW RVG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
Sandelyje: 845276 pcs
parsisiųsti: S15KLW RVG.pdf
RFQ
S15JLW RVG
S15JLW RVG
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Sandelyje: 1474466 pcs
parsisiųsti: S15JLW RVG.pdf
RFQ
S15JC M6G
S15JC M6G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 15A DO214AB
parsisiųsti: S15JC M6G.pdf
S15KCHR7G
S15KCHR7G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
parsisiųsti: S15KCHR7G.pdf
S15KC R7G
S15KC R7G
parsisiųsti: S15KC R7G.pdf
S15KC M6G
S15KC M6G
parsisiųsti: S15KC M6G.pdf
S15JCHM6G
S15JCHM6G
parsisiųsti: S15JCHM6G.pdf
S15JCHR7G
S15JCHR7G
parsisiųsti: S15JCHR7G.pdf
S15JC R7G
S15JC R7G