CDH53NP-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-2R2MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53NP-2R2MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM
Duomenų lapai: CDH53NP-2R2MC.pdf
  • Pranešimas
CDH53NP-2R2MC specifikacijos
Dalies numeris CDH53NP-2R2MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196838 pcs Duomenų lapas CDH53NP-2R2MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH53
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1893-2
CDH53NP-2R2MCTR
CDH53NP-2R2MCTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.03A 66 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 66 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.03A