CDH53-221JC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53-221JC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 260MA 3.73 OHM
Duomenų lapai: CDH53-221JC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDH53-221JC specifikacijos
Dalies numeris CDH53-221JC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 220UH 260MA 3.73 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4569 pcs Duomenų lapas CDH53-221JC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH53
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1217-2
CDH53221JC
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 3.73 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 3.73 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 260mA Dabartinis - sodrumas -