CD75NP-470KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-470KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-470KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
Duomenų lapai: CD75NP-470KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CD75NP-470KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-470KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125496 pcs Duomenų lapas CD75NP-470KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 47µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Inductor 1.1A 180 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 180 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.1A Dabartinis - sodrumas -