CD75NP-391KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-391KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-391KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 390UH 360MA 1.77 OHM
Duomenų lapai: CD75NP-391KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CD75NP-391KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-391KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 390UH 360MA 1.77 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117833 pcs Duomenų lapas CD75NP-391KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 390µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 390µH Unshielded Inductor 360mA 1.77 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.77 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 360mA