CD75NP-560KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-560KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-560KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM
Duomenų lapai: CD75NP-560KC.pdf
  • Pranešimas
CD75NP-560KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-560KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114236 pcs Duomenų lapas CD75NP-560KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Inductor 940mA 240 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 940mA