CD75NP-270KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-270KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-270KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD
Duomenų lapai: CD75NP-270KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CD75NP-270KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-270KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120704 pcs Duomenų lapas CD75NP-270KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Inductor 1.3A 120 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 120 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.3A