CD75NP-150KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-150KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-150KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1.8A 90 MOHM SMD
Duomenų lapai: CD75NP-150KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CD75NP-150KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-150KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1.8A 90 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93502 pcs Duomenų lapas CD75NP-150KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1871-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Inductor 1.8A 90 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 90 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.8A