CD75NP-121KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-121KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-121KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM
Duomenų lapai: CD75NP-121KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CD75NP-121KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-121KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104870 pcs Duomenų lapas CD75NP-121KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Inductor 660mA 470 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 470 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 660mA