CD75NP-100KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-100KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD75NP-100KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
Duomenų lapai: CD75NP-100KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CD75NP-100KC specifikacijos
Dalies numeris CD75NP-100KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92500 pcs Duomenų lapas CD75NP-100KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1869-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 70 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.3A