ZV35K2220T102N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV35K2220T102N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV35K2220T102N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas MOV 35VAC 1000A 2220 SMD
Duomenų lapai: ZV35K2220T102N.pdf
  • Pranešimas
ZV35K2220T102N specifikacijos
Dalies numeris ZV35K2220T102N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas MOV 35VAC 1000A 2220 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144103 pcs Duomenų lapas ZV35K2220T102N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai ZV35K2220T102NTR Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 45V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V
funkcijos - Energija 7.6J
Išsamus aprašymas 56V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) Dabartinis - "Surge" 1kA