V320LS20CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LS20CPX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V320LS20CPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V320LS20CPX10.pdf
  • Pranešimas
V320LS20CPX10 specifikacijos
Dalies numeris V320LS20CPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122458 pcs Duomenų lapas V320LS20CPX10.pdf
Varistorio įtampa (min) 462V Varistorio įtampa (maks.) 558V
Serija C-III Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Disc 14mm Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija 165J Išsamus aprašymas 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V320LS40C
V320LS40C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 4823 pcs
parsisiųsti: V320LS40C.pdf
RFQ
V320LS20C
V320LS20C
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 4264 pcs
parsisiųsti: V320LS20C.pdf
RFQ
V320LS20CP
V320LS20CP