ZV35K1206T121N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV35K1206T121N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV35K1206T121N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 120A 1206
Duomenų lapai: ZV35K1206T121N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZV35K1206T121N specifikacijos
Dalies numeris ZV35K1206T121N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas VARISTOR 56V 120A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295394 pcs Duomenų lapas ZV35K1206T121N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija ZV
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai ZV35K1206T121NDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Energija 0.60J Išsamus aprašymas 56V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 120A Talpa @ dažnumas 400pF @ 1kHz