ZV30K1812T801N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV30K1812T801N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV30K1812T801N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas MOV 30VAC 800A 1812 SMD
Duomenų lapai: ZV30K1812T801N.pdf
  • Pranešimas
ZV30K1812T801N specifikacijos
Dalies numeris ZV30K1812T801N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas MOV 30VAC 800A 1812 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 264033 pcs Duomenų lapas ZV30K1812T801N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 47V Varistorio įtampa (min) 42.3V
Varistorio įtampa (maks.) 51.7V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai ZV30K1812T801NTR Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 38V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 30V
funkcijos - Energija 4.4J
Išsamus aprašymas 47V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) Dabartinis - "Surge" 800A