GKG5R016
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG5R016
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH
Duomenų lapai: GKG5R016.pdf
  • Pranešimas
GKG5R016 specifikacijos
Dalies numeris GKG5R016 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4349 pcs Duomenų lapas GKG5R016.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG5R016
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 2 ~ 5pF Trimmer Capacitor 100V Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 2 ~ 5pF