GKG50H26
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG50H26
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKG50H26.pdf
  • Pranešimas
GKG50H26 specifikacijos
Dalies numeris GKG50H26 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4758 pcs Duomenų lapas GKG50H26.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q647367
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.106" (2.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 15 ~ 50pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 15 ~ 50pF