GKG50086-05
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG50086-05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG50086-05
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKG50086-05.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GKG50086-05 specifikacijos
Dalies numeris GKG50086-05 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74074 pcs Duomenų lapas GKG50086-05.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys -
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai GKG50086-05CT
GKG50086-05CT-ND
Q3478580
SG9125CT
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 15 ~ 50pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Talpyklos diapazonas 15 ~ 50pF Reguliavimo tipas Top