GKG5R015
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG5R015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG5R015
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH
Duomenų lapai: GKG5R015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GKG5R015 specifikacijos
Dalies numeris GKG5R015 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42452 pcs Duomenų lapas GKG5R015.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG5R015
SG5R015-ND
SG9034
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 2 ~ 5pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole
Talpyklos diapazonas 2 ~ 5pF Reguliavimo tipas Top