GFN36033
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GFN36033
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-36PF 750V SMD
Duomenų lapai: GFN36033.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GFN36033 specifikacijos
Dalies numeris GFN36033 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-36PF 750V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1888 pcs Duomenų lapas GFN36033.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 550 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.736" (18.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 36pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount Talpyklos diapazonas 1 ~ 36pF