GFN12133NME
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GFN12133NME
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-120PF 750V TH
Duomenų lapai: GFN12133NME.pdf
Akcijų būklė 987 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Pranešimas
GFN12133NME specifikacijos
Dalies numeris GFN12133NME Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-120PF 750V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 987 pcs Duomenų lapas GFN12133NME.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 1.799" (45.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1 ~ 120pF