GFN12100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GFN12100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GFN12100
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-120PF 750V TH
Duomenų lapai: GFN12100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GFN12100 specifikacijos
Dalies numeris GFN12100 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-120PF 750V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1678 pcs Duomenų lapas GFN12100.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GFN12100-ND
SG9171
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.719" (43.66mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1 ~ 120pF