GFN16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GFN16000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-16PF 750V TH
Duomenų lapai: GFN16000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GFN16000 specifikacijos
Dalies numeris GFN16000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-16PF 750V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2481 pcs Duomenų lapas GFN16000.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 750 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.422" (10.72mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 16pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1 ~ 16pF