STPS2H100U
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS2H100U
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Duomenų lapai: STPS2H100U.pdf
  • Pranešimas
STPS2H100U specifikacijos
Dalies numeris STPS2H100U Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 304781 pcs Duomenų lapas STPS2H100U.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 497-6580-2
STPS2H100U-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F -
Bazinės dalies numeris STPS2H100
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
STPS2H100UF
STPS2H100UF
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMBFLAT
Sandelyje: 182831 pcs
parsisiųsti: STPS2H100UF.pdf
RFQ
STPS2H100UY
STPS2H100UY
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB