STPS2H100AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS2H100AF
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Duomenų lapai: 1.STPS2H100AF.pdf2.STPS2H100AF.pdf
  • Pranešimas
STPS2H100AF specifikacijos
Dalies numeris STPS2H100AF Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 539635 pcs Duomenų lapas 1.STPS2H100AF.pdf2.STPS2H100AF.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMAflat Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Flat Leads Kiti vardai 497-17871-2
STPS2H100AF-ND
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMAflat Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F -