STPS2H100ZFY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100ZFY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS2H100ZFY
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F
Duomenų lapai: STPS2H100ZFY.pdf
  • Pranešimas
STPS2H100ZFY specifikacijos
Dalies numeris STPS2H100ZFY Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1032848 pcs Duomenų lapas STPS2H100ZFY.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 960mV @ 4A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123F Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai 497-17158-2
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SOD-123F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F -