STPS2H100RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS2H100RL
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Duomenų lapai: STPS2H100RL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
STPS2H100RL specifikacijos
Dalies numeris STPS2H100RL Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 257085 pcs Duomenų lapas STPS2H100RL.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2A
Įtampa - suskirstymas DO-41 Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai 497-16206-6 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Gamintojo kodas STPS2H100RL Išplėstas aprašymas Diode Schottky 100V 2A Through Hole DO-41
Diodų konfigūracija 1µA @ 100V apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 860mV @ 2A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100V
Talpa @ Vr, F 175°C (Max)