TX2SA-LT-2.4V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-2.4V-TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SA-LT-2.4V-TH
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Duomenų lapai: TX2SA-LT-2.4V-TH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
TX2SA-LT-2.4V-TH specifikacijos
Dalies numeris TX2SA-LT-2.4V-TH Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33351 pcs Duomenų lapas TX2SA-LT-2.4V-TH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 1.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija TX-TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-5316
TX2SA-LT-2.4V-TH-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 2.4VDC Coil Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 2.4VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 41 Ohms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 58.3mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TX2SA-LT-24V-Z
TX2SA-LT-24V-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Sandelyje: 25474 pcs
parsisiųsti: TX2SA-LT-24V-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-24V-TH-Z
TX2SA-LT-24V-TH-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Sandelyje: 29030 pcs
parsisiųsti: TX2SA-LT-24V-TH-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-24V
TX2SA-LT-24V
parsisiųsti: TX2SA-LT-24V.pdf
TX2SA-LT-2.4V-TH-Z
TX2SA-LT-2.4V-TH-Z