TX2SA-LT-24V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-24V-TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SA-LT-24V-TH
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Duomenų lapai: TX2SA-LT-24V-TH.pdf
  • Pranešimas
TX2SA-LT-24V-TH specifikacijos
Dalies numeris TX2SA-LT-24V-TH Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20702 pcs Duomenų lapas TX2SA-LT-24V-TH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija TX-TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2588
TX2SA-LT-24V-TH-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 4.11 kOhms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 5.8mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TX2SA-LT-3V-TH-Z
TX2SA-LT-3V-TH-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 3V
Sandelyje: 31585 pcs
parsisiųsti: TX2SA-LT-3V-TH-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-2.4V-TH-Z
TX2SA-LT-2.4V-TH-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Sandelyje: 3987 pcs
parsisiųsti: TX2SA-LT-2.4V-TH-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-4.5V
TX2SA-LT-4.5V
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
parsisiųsti: TX2SA-LT-4.5V.pdf
TX2SA-LT-12V-TH
TX2SA-LT-12V-TH
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
parsisiųsti: TX2SA-LT-12V-TH.pdf
TX2SA-LT-24V
TX2SA-LT-24V
parsisiųsti: TX2SA-LT-24V.pdf
TX2SA-LT-24V-Z
TX2SA-LT-24V-Z
parsisiųsti: TX2SA-LT-24V-Z.pdf
TX2SA-LT-2.4V-TH
TX2SA-LT-2.4V-TH
parsisiųsti: TX2SA-LT-2.4V-TH.pdf
TX2SA-LT-24V-TH-Z
TX2SA-LT-24V-TH-Z