TX2SA-LT-1.5V
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-1.5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SA-LT-1.5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: TX2SA-LT-1.5V.pdf
  • Pranešimas
TX2SA-LT-1.5V specifikacijos
Dalies numeris TX2SA-LT-1.5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TELECOM DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24123 pcs Duomenų lapas TX2SA-LT-1.5V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 1.13 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas Telecom Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 1.5VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 11.2 Ohms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 134mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TX2SA-L2-6V-X
TX2SA-L2-6V-X
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Sandelyje: 36145 pcs
parsisiųsti: TX2SA-L2-6V-X.pdf
RFQ
TX2SA-LT-1.5V-TH
TX2SA-LT-1.5V-TH
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V