TX2SA-LT-12V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-12V-TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SA-LT-12V-TH
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Duomenų lapai: TX2SA-LT-12V-TH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
TX2SA-LT-12V-TH specifikacijos
Dalies numeris TX2SA-LT-12V-TH Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27273 pcs Duomenų lapas TX2SA-LT-12V-TH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija TX-TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2587
TX2SA-LT-12V-TH-ND
TX2SALT12VTH
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 1.03 kOhms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 11.7mA