JTN1AS-TMP-F-DC48V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-TMP-F-DC48V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JTN1AS-TMP-F-DC48V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Duomenų lapai: JTN1AS-TMP-F-DC48V.pdf
  • Pranešimas
JTN1AS-TMP-F-DC48V specifikacijos
Dalies numeris JTN1AS-TMP-F-DC48V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22203 pcs Duomenų lapas JTN1AS-TMP-F-DC48V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 36 VDC Išjunkite įtampą (min.) 4.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija JT-N Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai JTN1AS-TMP-FDC48V Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 30A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 48VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 2.87 kOhms
Ritės galia 800 mW Ritinio srovė 16.7mA