JTN1AS-TMP-F-DC12V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-TMP-F-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JTN1AS-TMP-F-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Duomenų lapai: JTN1AS-TMP-F-DC12V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
JTN1AS-TMP-F-DC12V specifikacijos
Dalies numeris JTN1AS-TMP-F-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42745 pcs Duomenų lapas JTN1AS-TMP-F-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija JT-N Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-1721
JTN1ASTMPFDC12V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 30A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 180 Ohms
Ritės galia 800 mW Ritinio srovė 66.7mA