JTN1AS-TMP-F-DC15V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-TMP-F-DC15V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JTN1AS-TMP-F-DC15V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V
Duomenų lapai: JTN1AS-TMP-F-DC15V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
JTN1AS-TMP-F-DC15V specifikacijos
Dalies numeris JTN1AS-TMP-F-DC15V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33799 pcs Duomenų lapas JTN1AS-TMP-F-DC15V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 11.25 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.5 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija JT-N Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-3688
JTN1AS-TMP-FDC15V
JTN1AS-TMP-FDC15V-ND
JTN1ASTMPFDC15V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 15VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 30A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 15VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 281 Ohms
Ritės galia 800 mW Ritinio srovė 53.3mA