JTN1AS-TMP-F-DC18V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-TMP-F-DC18V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JTN1AS-TMP-F-DC18V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 18V
Duomenų lapai: JTN1AS-TMP-F-DC18V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
JTN1AS-TMP-F-DC18V specifikacijos
Dalies numeris JTN1AS-TMP-F-DC18V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 18V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39448 pcs Duomenų lapas JTN1AS-TMP-F-DC18V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 13.5 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija JT-N Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-3687
JTN1AS-TMP-FDC18V
JTN1AS-TMP-FDC18V-ND
JTN1ASTMPFDC18V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 30A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 18VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 405 Ohms
Ritės galia 800 mW Ritinio srovė 44.4mA